ÜritusedUudised

AKKI Infopäev 03.05.18 – täismaja!

By 07/05/2018 detsember 6th, 2019 No Comments

AKKI infopäev 03.05.18 äratas ootuspäraselt laialdast huvi ja õnnestus suurepäraselt! Osalejaid oli 57, mis oli ligilähedane maksimaalsele oodatud osalejate arvule. Osalejad olid tõeliselt mitmekesiste taustadega – tööstuste esindajatest süvateadlasteni, laboritöötajatest riigiametnikeni. Oli nii professoreid kui doktorante, laborijuhataid kui omakäelisi analüütikuid.

Ettekannetega olid esindatud AKKI kolm partnerit, samuti ka mõned organisatsioonid, kes on AKKI laboritega edukalt koostööd teinud – Eesti Kunstiakadeemia (koostöö Europa Nostra auhinna pälvinud Rode altari projekti raames) ja OÜ Holz Prof (koostöö tootearenduse raames). Päeva huvitavaim osa oli kahtlemata ringkäik Chemicum’i laborites ja vabas vormis diskussioonid AKKI spetsialistidega.

Osalejatega vesteldes jäi kõlama üldine seisukoht, et selline teadmisi ja aparatuuri koondav ettevõtmine, mida AKKI endast kujutab, on kogu Eesti jaoks väga vajalik. Vestluste käigus tekkisid ka mitmed konkreetsed koostööideed, mille realiseerimine algab lähiajal.

Leave a Reply